+48 693 627 266

Atrakcje

Firma Camelot oprócz prowadzenia Twojej imprezy zapewnia również atrakcje, aby dzień w którym zdecydowałeś się zorganizować swoja imprezę był jeszcze bardziej efektowny!

Atrakcje oraz dodatkowe usługi, którymi wesprzeć możemy Twój event to:

karaoke dj camelot

Karaoke

Chcesz, aby Twoja impreza była nie tylko tańcami hulańcami, ale również konkursem śpiewu? Karaoke to idealny wybór dla imprez wśród znajomych, którzy lubują się w występach z mikrofonem! W swojej bazie posiadamy ponad 18 000 utworów karaoke w różnych aranżacjach. Twoi goście na pewno będą zachwyceni możliwością publicznego udowodnienia swoich umiejętności wokalnych oraz występu z mikrofonem w świetle profesjonalnego oświetlenia!

Ciężki dym

Pierwszy taniec w chmurach, w dzisiejszych czasach jest nieodzowną częścią każdego wesela. Jest to idealny efekt, podkreślający wartość chwili pierwszego małżeńskiego tańca na Twoim weselu. Efekt ten, może być również wykorzystany do podkreślenia momentu, w którym goście powinni zwrócić swoją uwagę w Waszą stronę.

dekoracja sali światłem dj camelot

Dekoracja sali światłem

Czy kojarzysz amerykańskie filmy, gdzie wesela, imprezy maturalne oraz inne wydarzenia mają swój własny kolorowy temat? Tak też może być na Twojej imprezie! Dekoracja sali światłem pozwala zamienić białe mury sali balowej w prawdziwą sztukę! Dzięki podświetleniu okien, ścian i filarów Twoi goście mogą się poczuć jakby przenieśli się w inny, niesamowity i barwny wymiar!

oświetlenie estradowe dj camelot

Dodatkowe oświetlenie estradowe

Dzisiejsze imprezy nie polegają tylko na muzyce, prowadzeniu oraz jedzeniu. Ważny jest również nastrój panujący na sali w czasie trwania wydarzenia. Dzięki dodatkowemu oświetleniu, które świetnie sprawdza się również na imprezach plenerowych, Twój event przeniesie się na wyższy poziom. Pozwól poczuć się Twoim gościom jak na prawdziwej sali balowej przystosowanej do dużej ilości osób!
wyrzutnia iskier

Wyrzutnie iskier

Atrakcja, która pozwoli uzyskać efekt “WOW” w ważnej chwili na Waszej imprezie. Najlepszy wybór do pierwszego tańca, uroczystego “sto lat”, lub rozpalenia parkietu do czerwoności dzięki efektom pirotechnicznym!

Wytwornice baniek mydlanych

Podczas imprezy nie zapomnijmy również o naszych małych pociechach. Wytwornica baniek mydlanych to idealny wybór na wydarzeniu, w którym udział biorą również dzieci. Duża frajda – małym kosztem!
Efekt ten bardzo dobrze sprawdzi się też podczas Waszego pierwszego tańca weselnego. W połączeniu z ciężkim dymem oraz wyrzutniami iskier, na pewno zrobi niesamowite wrażenie na Waszych gościach!

kapela góralska

Kapela góralska

Firma DJ’ska Camelot współpracuje z kapelami góralskimi, które świetnie oprawią w dniu Waszego ślubu moment błogosławieństwa w domu Panny Młodej, wyprowadzenia z kościoła oraz przybycia na salę weselną. Zapewniamy – Drodzy Nowożeńcy, że Wasi rodzice, przyjaciele, znajomi będą zachwyceni przygrywkami góralskimi towarzyszącymi Wam w tych doniosłych chwilach.