+48 693 627 266

O nas

Odtwórz film na temat dj camelot

DJ CAMELOT

DJ na Twoją udaną imprezę!

Jesteśmy trzyosobową grupą DJ, która specjalizuje się w prowadzeniu imprez.

W naszym portfolio znajduje się wiele imprez weselnych, okolicznościowych, firmowych, sylwestrowych, festynów oraz studniówek.

Na tle innych grup DJ’skich wyróżnia nas wielopokoleniowość, dzięki której każda impreza, niezależnie o jakim charakterze, może być poprowadzona z największą starannością oraz pasją.

Nasza muzyka łączy pokolenia oraz porusza najbardziej wymagających gości.

skład naszej grupy

dj artur

DJ Artur

Lider z wieloletnim doświadczeniem weselnym i imprezowym oraz talentem wokalnym, który nie boi się żadnego wyzwania. Z dużym powodzeniem trafia w gusta gości, dzięki bardzo szerokiemu repertuarowi muzycznemu, przyjacielskiemu podejściu do każdej osoby oraz prowadzeniu oryginalnych zabaw imprezowych. Idealny wybór na Twoje wesele, poprawiny, urodziny lub jubileusz.

dj adrian

DJ Adrian

Środkowy z ekipy, ale absolutnie nie średni! Profesjonalny głos, szeroki repertuar, niespożyte siły. Adrian, który swoją przygodę z DJ’ingiem rozpoczął w 2012 roku. Od tego czasu bardzo regularnie pojawiał się na imprezach firmowych, klubowych oraz jubileuszach. Dzięki regularności świetnie poznał trendy muzyczne panujące na każdej imprezie i jest w stanie zapewnić najwyższej jakości zabawę na każdym eventowym szczeblu.

dj jędrzej

DJ Jędrzej

Młoda krew wprowadza powiew świeżości. Zawsze gotowy na imprezy dla najbardziej wyrafinowanych gości, nie są mu obce muzyczne nowości muzyki polskiej i zagranicznej oraz rockowe klasyki. Bardzo dobrze sprawi się na Twojej 18, imprezie w stylu karaoke lub imprezie tematycznej. Poza tymi atutami potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć swoimi przemowami oraz nastawieniem, które zawsze wprawi w dobry nastrój Twoich gości.